734 57 37 37

Realizace staveb

Realizace rodinných domů

Vhodná služba pro všechny, kteří si plánují bydlení v novém domě. Je důležité, zda už máte vyhotovenou projektovou dokumentaci. Pokud ne, nezapomeňte využít našich služeb. Pokud ano, stačí kontaktovat vedoucího divize realizace, který s Vámi zakázku připraví. Součástí prvního kontaku je cenová nabídka, návrh smlouvy o dílo dle občanského zákoníku. Po úspěšné dohodě již nic nebrání úspěšné realizaci díla, které bude prováděna z materiálů Vámi požadovaných nebo námi doporučených. Cílem je úspěšná kolaudace stavby.

Rekonstrukce fasád

Ať už se jedná o více či méně poškozené fasády, provádí se nátěrem včetně případných oprav. Využívá se zejména v kombinaci se zateplením. Využijte zejména nabídku nového systému obložením betonovými profily s větráním.

Zateplení

Provádí se buď kontaktním způsobem (mokrý proces) nebo montážním způsobem (proces suchý). U kontaktního provedení se jedná o ukotvení a nalepení desek tepelné izolace v síle dle požadovaného tepelného odporu, přetažené perlinkovou mřížkou a přestěrkovane. Finální povrch je pak proveden minerální tenkovrstvou omítkou v různé probarvenosti i zrnitosti. U montovaného sytému se jedná o provedení kotveného roštu na fasádě s vloženou tepelnou izolací. Finální povrch je pak proveden plastovými lamelami nebo novým systémem betonových cihliček. Oba systémy obsahují velké množství detailů, kterými lze elegantně řešit rohy, ostění, parapety apod.. U objektů s rovnou s rovnou střechou je výhodou minimální požadavek na prostor staveniště, bez nadměrného obtěžování obyvatel domu. Využíjte také nový systém zateplení: NEW – THERM® SYSTEM

Rekonstrukce střech

Rekonstrukce střech je dnes velmi využívaná služba z oblasti rekonstrukcí. Provádíme včetně projektové dokumentace a statického ověření stěnových systému rekonstruovaného domu. Použití střešní krytiny, tzn. výběr, je plně individuální, včetně klempířského systému. V rámci je zahrnuto vše, co s rekonstrukcí souvisí, od projektové dokumentace přes demolici stávající střechy, tesařské a pokrývačské práce, nutné stavební úpravy až po inženýrské služby při realizaci. 

Půdní vestavby

Další aktivita naší firmy, ke které jsme se rozhodli, vzhledem k velké poptávce ze strany zákazníků. Jedná se o realizaci půdních bytů (vestaveb) a nástaveb. Vše včetně souvisejících prací (instalace rozvodů, dodávku okeninženýrská činnost). Před samotnou realizací Vám bude zhotovena vizualizace, podle které můžete upravit své původní požadavky. 

Veškeré služby jsme schopni a ochotni pro Vás dodat na klíč.
Upozorňujeme také na výjimečně výhodné nabídky profinancování realizace včetně jejího pojištění, také služeb naší firmy.

Dotazy prosím směřujte zde:

Vedoucí divize:Ing. Jaromír Kytlica
Email:email
GSM:+420 739 453 691

AKTUALITY

17.12.2020

Vysokopevnostní ocelová vlákna XFIBRES®

Jsme výhradní prodejce společnosti Xfibres AG, Švýcarsko. Ocelová vlákna slouží ke zvýšení pevnosti betonů, malt a injektážních malt.

6.4.2014

Jsme certifikovaný partner firmy TopStone

Provádíme pokládku kamínkových povrchů TopStone®

4.1.2014

NEW-THERM SYSTEM® NOVINKA - REVOLUCE V ZATEPLENÍ

PRODYŠNÉ ZATEPLENÍ. Vyniká svými tepelně izolačními vlastnostmi, poloviční tloušťkou celého systému, nepřijímá vlhkost, je paropropustný, samozhášivý a odolný vůči hlodavcům a ptákům. Více informací v sekci Divize - NEW-THERM® SYSTEM

Design & development: www.net-programator.cz
Administrace